Korteriühistutele

Korteriühistutele

VIKALEKS EHITUS OÜ pakub korteriühistutele kvaliteetset fassaadisoojustust. Oleme fassaaditöid teostanud juba 10 aastat ning meie meeskonnas töötavad inimesed tegelenud fassaadidega isegi 15 aastat. Meie firma on läbi aegade soojustanud ca 20000 m2 hooneid, mis annab firmale ja meie töötajatele piisava kogemuse, et olla Eesti mastaabis juhtiv ettevõte fassaadide renoveerimise ja soojustamise alal.

Milleks üldse soojustada fassaadi? Kindlasti puutub iga korteriühistu sellise küsimusega kokku järjekordsel ühistu koosolekul. Elanikud üldjuhul ei taha aru saada, et fassaadi soojustamine- renoveerimine on küttesüsteemi renoveerimise kõrval üks vajalikumaid töid ühistu juures, mis otseselt hakkab raha koheselt tagasi tooma väiksemate küttearvete näol. Korralikult soojustatud fassaad vähendab meie küttearveid 20-25%. Üks Jõhvi ühistu esimees väitis peale kogu hoone soojustust isegi, et nende ühistu küttearved vähenesid 30%.

Lisaks võimaldab renoveeritud fassaad kaitsta seina konstruktsioone niiskuse sissetungi eest, kõrvaldab külmasillad, annab fassaadile uue välisilme, võimaldab ajada sirgeks kõverad seinad ning tõstab korterite turuväärtust.

Kokkuvõttes need investeeringud, mis kulutatakse ühistu fassaadi kordategemiseks, tasuvad end kiiresti ära korteri turuväärtuse tõusu ja väiksemate küttearvete näol. Aga ka esteetiline külg ei mängi mitte väikest rolli. Eks iga inimene elab parema meelega värskes ja korralikus ühistus, kui vanas lagunenud ja räämas fassaadiga elamus.

 

Meie objektid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *